Reference a partneři – Studnařství H&T

Nabízíme vrtané a kopané studny, vrty pro tepelná čerpadla. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Zakládáme si na kvalitě a spolehlivosti.

Podívejte se na naší nabídku https://www.studnarstviht.cz/

Zavolejte nám, rádi vám poradíme +420 605 129 626

Partneři

Reference

Studny

návrhy interiérů jako celku v barevném 3D provedení, včetně výroby nábytku, montáže a dopravy použité a nadbytečné MTU dieselové motory Studny, Hledání vody, Vrtné práce, Radon, Likvidace odpadů, Geologické práce, Sanační práce český výrobce kachlových a krbových kamen Jak žít zdravě a spokojeně, co se vyplatí jíst a pít. stavební společnost, která se zaměřuje na stavby dopravní infrastruktury a inženýrské stavby Obec Hromnice rodinné domy, občanské a hospodářské stavby, historické památky Družstvo Cementářů Ocelové plechy za studena válcované Národní institut dětí a mládeže - NIDV Vzduchotechnika, Topení, Chlazení, Biostanice Prodej písku a štěrkopísku Seitz Folien práce v oblasti topení - voda - plyn STATEK SOBĚTICE s.r.o., Žďár Chudenice s.r.o. Tesco Triumfa s.r.o. - správa bytů Plzeň a okolí a jejich opravy a údržba. Správa a údržba silnic Plzeňského kraje zprostředkování zaměstnání Obec Tlumačov

Půjčovna pracovních plošin

montáž,opravy a údržbu elektrických zařízení Velkoplošný tisk a instalace reklamy Plzeň, celopolepy vozidel OCELOVÉ KONSTRUKCE A VELKOPLOŠNÉ LED OBRAZOVKY sanací vlhkého zdiva, betonových a železobetonových konstrukcí stavebnictví Servis svìtelných a nesvìtelných reklam. výroba a montáž reklamních prvků Montované ocelové haly a stavby provádění staveb, jejich změn a odstraňování bezpečnostní dveře plyn, topení, voda, plynové kotle, sanitární technika, potrubní a tlakové stavební firma tepelná čerpadla včetně montáže Mezinárodní arboristická organizace ZF Staňkov s.r.o.